Úprava hmotnosti bez jojo efektu

Nie ste spokojní so svojou váhou? Nie ste v tom sami. Problémy s hmotnosťou v súčasnosti trápia veľkú časť populácie. Príčin je hneď niekoľko, no definitívne riešenie je len jedno: Raz a navždy zmeniť svoje stravovacie návyky! Neviete ako na to? My áno a pomôžeme vám!

Kde je zakopaný pes?

Ideál krásy preferovaný médiami vyvíja veľký psychický tlak na to, ako by sme mali vyzerať a u mnohých spôsobuje nízke sebavedomie. Výsledkom sú zástupy nielen žien, ktoré takmer celý život diétujú, neustále chudnú a znova priberajú.

Svoju úlohu zohráva aj tempo doby, ktoré nás často uvádza do stresu. Na jednej strane sú tu ľudia, ktorí zabúdajú jesť a na druhej strane tí, ktorí svoju nervozitu a úzkosť zajedajú veľkým množstvom najčastejšie nezdravého jedla.

V oboch prípadoch je výsledkom narušený metabolizmus, ktorý vedie k priberaniu, či chudnutiu a postupne aj k rôznym zdravotným problémom.

Preberte zodpovednosť za svoje stravovanie

Skutočnou príčinou, prečo to dopustíme a necháme zájsť až tak ďaleko, je v prvom rade naša nevedomosť, následne naša nedbalosť, pokiaľ ide o stravovanie. Hľadáme rýchle riešenia a ak sa neosvedčia, ešte rýchlejšie sa vraciame k svojim zlozvykom. Prvým krokom ku zmene je preto uvedomenie si skutočnosti, že potrebujeme odbornú radu a pomoc. Druhým krokom je potom odhodlanie a rozhodnutie ísť do toho a chcieť zmeniť svoje stravovacie návyky natrvalo.

Ako vám dokážeme pomôcť?

 • Na základe analýzy vášho stravovania odhalíme, akých chýb sa dopúšťate.
 • Nastavíme vám správne hodnoty živín a pripravíme vzorové jedálne lístky na mieru.
 • Postupne vás naučíme, ako si môžete z bežne dostupných surovín zostaviť zdravý a chutný jedálny lístok aj sami.
 • Uvidíte, že môžete chudnúť aj bez toho, aby ste hladovali, alebo museli jesť jedlá, ktoré vám nechutia.
 • Budeme s vami tak dlho, ako budete potrebovať. Pomôžeme vám prekonať všetky úskalia, či už pôjde o skryté nástrahy pri kombinovaní potravín, alebo vaše slabé chvíľky, ktoré určite prídu.
 • Napokon sa sami sa presvedčíte, že správne stravovanie je nie len cestou k peknej postave, ale aj dobrému zdraviu. To neskôr oceníte najviac.
 • Každodenná rutina venovaná zostavovaniu jedálnička, výberu surovín a príprave jedál sa stane vašou oporou pri sebadisciplíne –  cestou ako si upratať v hlave aj v pocitoch a nastoliť si v živote poriadok.

Pamätajte: Jedine trvalá zmena životosprávy vedie k trvalým výsledkom bez jojo efektu.

Prečítajte si

Klíčkovanie

Lámete is hlavu nad tým, prečo sa vám nedarí schudnúť, aj keď už skoro nič nejete? Máte pocit, že už priberáte aj zo vzduchu? Máte žalúdočné ťažkosti, zlú pleť a trpíte únavou, aj keď sa snažíte stravovať zdravo?

Čítať viac »

Riziká nesprávneho diétovania

Lámete is hlavu nad tým, prečo sa vám nedarí schudnúť, aj keď už skoro nič nejete? Máte pocit, že už priberáte aj zo vzduchu? Máte žalúdočné ťažkosti, zlú pleť a trpíte únavou, aj keď sa snažíte stravovať zdravo?

Čítať viac »

Postavte seba na prvé miesto

Váš životný štýl a spôsob stravovania sa nutne odzrkadľuje na vašom vzhľade aj na vašom zdraví. A práve zdravie je to najcennejšie, čo máte, preto by ste starostlivosť o svoje telo nemali podceňovať a odsúvať na druhú koľaj.

Čítať viac »
chudnutie

Prečo doteraz nič nefungovalo?

Toľkokrát ste sa už snažili začať zdravo stravovať, ale nevydržalo vám to? Máte pocit zlyhania a výčitky svedomia? Nie ste v tom sami. Väčšina diét a prípravkov na chudnutie sľubujú zázraky, no neponúkajú žiadne systematické riešenie…

Čítať viac »

Napíšte nám a my sa vám ozveme!

  Meno*

  E-mail*

  Mobil*

  Správa*
  Sme špecializovaná klinika zaoberajúca sa mentoringom v oblasti zdravia a zdravej výživy. Našim klientom pomáhame nielen efektívne schudnúť, no najmä cítiť sa fit.  KONTAKT


  KDE NÁS NÁJDETE?

  Hroznová 3/A,
  83101 Bratislava