Prečo sa obrátiť na odborníkov?

Keď potrebujete pomôcť s právnymi vecami, oslovíte právnika.
Keď potrebujete pomôcť s účtovníctvom a je to téma mimo nás, oslovíte účtovníčku.
Ak potrebujete opraviť auto, nájdete si skvelého automechanika.
Ak nás niečo bolí, ideme za lekárom, predpíše tabletky.
Ak potrebujete pomôcť vášmu psíkovi, nájdete si toho najlepšieho veterinára na svete.

A čo keď ide o vaše stravovanie?

Ak potrebujete niečo zmeniť na životnom štýle a stravovaní, namiesto toho, aby ste si našli výživového mentora, ktorý nás to raz a navždy naučí, tak si vypýtate od kolegyne tip na diétu, alebo jej odbornú radu. Hľadáte na internete informácie, ktoré sú často krát protichodné. Hľadáte firmu, ktorá za vás navarí, ale nič vás tým nenaučí a keď zistíte, že je to už pre vašu peňaženku náročné, alebo si myslíte, že sme v cieli, prestanete tie krabičky kupovať. Výsledkom je/bude, že sa čoskoro dostanete opäť na začiatok.

Trochu sa potrápite...

Vyskúšate život bez sacharidov, bez tukov, bez jedla, bez všetkého, podporíte to kávou či džúsom na chudnutie, keto vychytávkou a v ešte komplikovanejšom výslednom metabolickom stave sa aj tak bojíte obrátiť na niekoho, kto vie ako na to. Pretože vás sklamali tí predtým. Pretože vám aj tak nepomohli…..a tiež to vraj boli odborníci.

Ale nakoniec sa možno rozhodnete správne

Je však správne obrátiť sa na skutočných odborníkov. Na takých, za ktorých hovoria stovky pozitívnych referencií. Je to najrýchlejší a najefektívnejší spôsob. Iná cesta k zdraviu a štíhlej línii súčasne ako správne nastavená, vyvážená, zdravá strava aj tak neexistuje. Takouto spoluprácou si ušetríte kopec peňazí vyhodených za všetko čo sme si spomenuli. Ušetríte čas – bude koniec pokusom a omylom. Ušetríte si aj ten čas v budúcnosti, čo budete riešiť následky nesprávneho stravovania. A verte, že tí lekári, zákroky a lieky budú stáť viac ako vedomosti, ktoré teraz môžete spoluprácou získať.

Pozor!

Každou nesprávnou diétou si totiž môžete poškodiť niektorý zo svojich metabolických procesov, nechtiac privodiť iný zdravotný problém, v závere neschudnúť a ďalšie a ďalšie chudnutie pôjde ťažšie a ťažšie.

Chudnutie nemá spočívať v diéte, v náhrade jedla, v hladovaní. Správne a zdravé stravovanie, či chudnutie je dôsledkom správnej nutričnej starostlivosti o svoje telo. Potrebujete sa naučiť správne jesť. Tak ako správne tankujete do svojho auta. Tak ako dáte svojmu psíkovi to najlepšie jedlo. Nejde o to schudnúť/pribrať za každú cenu. Ide o to poskytnúť telu dostatočné množstvo nutrične dôležitých látok, aby dokázalo plnohodnotne fungovať a udržalo si optimálnu váhu.

Jedlo môže byť liekom ale aj jedom.

Alebo si najprv chcete pozrieť, čo hovoria naši klienti, a čo reálne s nami dosiahli?Sme špecializovaná klinika zaoberajúca sa mentoringom v oblasti zdravia a zdravej výživy. Našim klientom pomáhame nielen efektívne schudnúť, no najmä cítiť sa fit.KONTAKT


KDE NÁS NÁJDETE?

Hroznová 3/A,
83101 Bratislava