Vieme, čo ste si už zažili

My vám neporadíme ďaľšiu teóriu, ani vám neskopírujeme lístky.
My vás to RAZ A NAVŽDY NAUČÍME!

A ako veľmi a na ako dlho ste uspeli? Ako ste sa pri tom cítili? Mali ste pocit, že sú skutočne na mieru? Dnes je internet plný „odborníkov“, ktorí robia jedálne lístky za facku. To odzrkadľuje nielen kvalitu, ale aj ich hodnotu. Prečo vám nepomôžu iba lístky? = bolo by utópiou si myslieť, že sa podľa 7-14-20 lístkov budete stravovať do konca života. Že si nebudete chcieť dať nič iné, len to čo v nich nájdete, v presnom poradí a kombináciách. Opakovať lístky dokola sa dá len chvíľu a ak sú aj správne vyskladané, akákoľvek zmena, môže spôsobiť ich nefunkčnosť. Potrebujete sa to naučiť.

My vás naučíme, ako si vyskladať správne jedálne lístky sami. Ako ich obmieňať, aby boli stále funkčné a zároveň rôznorodé a chutné. Nastavíme vám nutričné hodnoty tak, ako to potrebujete práve vy. Zohľadníme pritom stav vášho roganizmu – váš metabolizmus a zdravotné obmedzenia.

Aký ste mali výsledok? A kde je ten výsledok teraz?

Namiesto dvojtýždňovej diéty plnej odriekania vám ponúkame chutnú a pestrú stravu na celý život. Naučíme vás pripravovať zdravé jedlá z bežne dostupných surovín a kombinovať ich tak, aby vám čo najviac prospevali.

Zázraky na chudnutie tiež neexistujú, je to len biznis plniaci vrecká distribútorom a výrobcom. Prečo vám nepomôže káva, čaj na chudnutie, džús na chudnutie, náhrady jedla? – ich čaro spočíva v krátkodobom výraznom poklese príjmu, keď nahradíme klasické jedlo týmto výrobkom. Dočasné, dlhodobo neudržateľné riešenie, pričom gro ubudnutej váhy spočíva v odvodnení. Akou kvalitnou stravou ste ale správne a dobre vyživili svoje telo?

Od nás nedostanete žiadne náhrady, ale tipy a odporúčania na poctivé čerstvé potraviny. Nebudete hladovať a vaše telo nebude strádať. Nové stravovacie návyky, ku ktorým vás povedieme, uspokoja váš žalúdok aj chutové poháriky. Zotrvať pri nich bude jednoduché, pretože si ich obľúbite. A výsledky, ktoré docielite, vydržia.

Čo si z neho dodnes pamätáte a čo všetko sa z neho stalo vo vašom stravovacom živote skutočnosťou. A vlastne, máte istotu, že ten článok bol pravdivý a písal ho skutočný odborník?

Pod naším vedením sa naučíte všetko, čo potrebujete vedieť o stravovaní za pochodu a vyskúšate si to na vlastnej koži. Pomôžeme vám vytvoriť si nové prospešné návyky a správne stravovanie sa pre vás stane rutinou, o ktorej už ďalej nebudete musieť príliš premýšľať.

Skutočného odborníka z vás nespraví teória, ale až prax, ktorá vás núti prekonávať reálne prekážky a úskalia. Vieme, že to nie je ľahké.

Budeme vám k dispozícii, tak dlho, ako budete potrebovať. Keď budete mať pochybnosti, môžete sa na čokoľvek opýtať. Povedieme vás a pomôžeme vám udržať si motiváciu, kým sa vám nové stravovacie návyky nedostanú do krvi.

Prečo vám nepomôžu krabičky? = zväčša sú robené na mieru len orientačne. Istotne nemá každý klient „krabičkárov“ vyskladaný svoj vlastný lístok s vlastnou individuálnou gramážou, s prihliadnutím na aktivity, intolerancie, s vynechaním neobľúbeného jedla, bolo by priam nemožné to zorganizovať. A potom. Dokedy budete tie krabičky, kupovať? Do konca života? Ak ich kupovať prestanete, prirodzene sa vrátite postupne k pôvodnému spôsobu stravovania, ktorý vás privedie k pôvodnému „štartovaciemu“ stavu. Nenaučia vás rovnako ako lístky podstatu. Potrebujete sa to naučiť, inak je to len ďalšia krátkodobá dlhodobo neudržateľná diéta.

Postaráme sa o to, aby ste sa stali sebestačný a nemuseli do konca života kupovať hotové jedlá od odborníkov na výživu. Nechceme ani, aby ste boli závislý na nás. Naučíme vás všetko, čo potrebujete, aby ste prevzali plnú kontrolu za svoju životosprávu do vlastných rúk.

Mal vás to kto naučiť? Myslíte si, že vám vaše telo povie, čo presne potrebuje, a vy ho len intuitívne počúvate? Akým jazykom na vás hovorí? 🙂  Ako vám naposledy povedalo, že mu chýba aminokyselina leucín, valín alebo vitamín B6?
Práve nasledovanie vašich vnútorných hlasov a chutí vás priviedlo tam, kde ste teraz. Samé od seba a zničoho nič k vám informácie o správnom stravovaní neprídu.

My vychádzame z reálnych faktov, ktoré získavame na základe našej odbornej diagnostiky, z analýzy stravovacích návykov a meraní. Pri nastavovaní vášho jedálnička nič nenecháme na náhodu.

A vy ho proste len intuitívne počúvate? Áno? A akým jazykom na vás hovorí? Ako vám naposledy povedalo, že mu chýba aminokyselina leucín, valín alebo vitamín B6?

My vychádzame z reálnych faktov, ktoré získavame na základe našej odbornej diagnostiky, z analýzy stravovacích návykov a meraní. Pri nastavovaní vášho jedálnička nič nenecháme na náhodu,

Dosť bolo teoretikov a „lístkárov, „krabičkárov“ a diét!

Napíšte nám, my sa vám ozveme!

  Meno*

  E-mail*

  Mobil*

  Správa*
  Sme špecializovaná klinika zaoberajúca sa mentoringom v oblasti zdravia a zdravej výživy. Našim klientom pomáhame nielen efektívne schudnúť, no najmä cítiť sa fit.  KONTAKT


  KDE NÁS NÁJDETE?

  Hroznová 3/A,
  83101 Bratislava